MATEMATYKA OCZAMI UCZNIA

Zdjęcie

I Powiatowy Konkurs Matematyczno - Fotograficzny byÅ‚ skierowany do uczniów szkóÅ‚ podstawowych i uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych szkóÅ‚ podstawowych i integracyjnych publicznych i niepublicznych klas VI - VIII z miasta CheÅ‚m i powiatu cheÅ‚mskiego.

Organizatorem konkursu byÅ‚o Lubelskie SamorzÄ…dowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli oddziaÅ‚ CheÅ‚m we wspóÅ‚pracy z:

1. Szkołą Podstawową Nr 7 im. gen. Władysława Sikorskiego w Chełmie.

2. NiepublicznÄ… IntegracyjnÄ… SzkoÅ‚Ä… PodstawowÄ… Nowoczesnych Technologii i JÄ™zyków Obcych "ARKA".

3. Stowarzyszeniem „Tak Niewiele” w CheÅ‚mie.

Patronat Medialny nad konkursem objÄ…Å‚ Tygodnik Lokalny „Nowy TydzieÅ„”.

Konkurs miał na celu spojrzenie na matematykę oczami ucznia i przeniesienie ich myśli poprzez fotografię.

WÅ›ród uczniów klas szóstych, III miejsce zajęła uczennica naszej szkoÅ‚y - Aleksandra KoszaÅ‚ka za zdjÄ™cie pt.: „Muszle – stożki”.