WYCIECZKA DO CHEŁMA

 

Zdjęcia

 

27 września 2021r. 56 wychowanków z oddziału przedszkolnego ,,Krasnale” i klasy I, II, IIIa i IIIb Szkoły Podstawowej w  Strupinie Dużym były na integracyjnej wycieczce w Chełmie. Pod opieką pań: Barbary Werner, Marioli Trynieckiej, Emilii Wesołowskiej, Justyny Kondej i Marty Zapory pojechali oni odwiedzić to niezwykle piękne miasto położone najbliżej miejscowości, w których zamieszkują. Pierwszą atrakcją było wspólne pieczenie pizzy podczas warsztatów i degustacja w CHAMPION SPORT PUB, a następnie zabawa na kręgielni i zwiedzanie Podziemi kredowych. W trakcie wędrówki labiryntem podziemnych korytarzy dzieci poznawały ich historię, wysłuchały legendy o białym niedźwiedziu i spotkały się z duchem Bieluchem. Ostatnim punktem programu było robienie zdjęć przy zabytkowej studni miejskiej na Placu Łuczkowskiego. Wycieczka dostarczyła dzieciom dużo radosnych przeżyć.