NIEPODLEGŁA NIEPOKORNA

Zdjęcia

Film "Niepodległa Niepokorna"

Dzień przed obchodami Narodowego Święta Niepodległości, w naszej szkole odbyła sie uroczysta akademia upamiętniająca 11 listopada 1918 roku. Dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz uczniowie klas: I-III, IV, V, VI, VIIIa zaprezentowali montaż słowno-muzyczny do scenariusza p. Stanisławy Nafalskiej. Przed uroczystością reprezentanci uczniów złożyli kwiaty w miejscu pamięci poświęconemu ppor. Wiktorowi Karamaciowi.

W trakcie uroczystości, o symbolicznej godzinie 11:11, społeczność szkoły odśpiewała wszystkie zwrotki hymnu narodowego w ramach akcji Ministerstwa Edukacji i Nauki „Szkoła do hymnu”.

Film "Szkoła do hymnu"

Aktorów do przedsatwienia przygotowała p. Stanisława Nafalska. Piosenkę "Jestem Polakiem" w wykonaniu dzieci z oddziałów 0 "a", 0 "b" oraz uczniów klas I-III przygotowały wychowawczynie klas, panie: Magdalena Mazurek, Barbara Werner, Mariola Tryniecka, Emilia Wesołowska, Marta Zapora i Justyna Kondej. Scenografię przygotowała p. Justyna Dederko, a kwestiami technicznymi zajęła się p. Jowita Mróz. Zdjęcia wykonała p. Urszula Rudnik. Operatorem kamery był Antoni Paluch.