NAGRODZENI ARTYŚCI Z NASZEJ SZKOŁY

 

Zdjęcia

Prace plastyczne

Dwudziestego października w Muzeum Ziemi Chełmskiej im. Wiktora Ambroziewicza w Chełmie odbyło się uroczyste wręczenie nagród w Konkursie rysunkowym „Ciekawostki przyrodnicze Ziemi Chełmskiej i okolic”. Na konkurs wpłynęło sto dwadzieścia sześć prac plastycznych. Spośród nadesłanych prac konkursowych, komisja w składzie: Joanna Grochola - Kierownik Lubelskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli, Oddział w Chełmie, Justyna Jędruch - Kierownik Zespołu Lubelskich Parków Krajobrazowych, Ośrodek Zamiejscowy Chełmie, Jakub Oleszczuk - Nadleśnictwo Chełm postanowiła nagrodzić: II miejscem Gabrielę Kruk z klasy VII i przyznać wyróżnienie Joannie Hołysz z klasy VI naszej szkoły. Z naszej szkoły na konkurs przesłaliśmy piętnaście prac plastycznych.

Uczniów do wzięcia udziału w konkursie zachęciła p. Jowita Mróz.