DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU 2022

Zdjęcia

Relacja z Facebook'a

Nasza szkoła, w ramach promocji bezpiecznego korzystania z Sieci oraz profilaktyki uzależnienia od sprzętu komputerowego i Internetu, po raz kolejny właczyła się w obchody Dnia Bezpiecznego Internetu. W tym roku hasło przewodnie kampanii brzmi: "Działajmy razem!". W styczniu i lutym 2022 r., nauczyciele informatyki i zajęć komputerowych, przeprowadzili dla klas I-IV w szkole oraz dla klas V-VIII zdalnie, zajęcia promujące akcję, a także mające na celu znalezienie rozwiązań na rzecz poprawy bezpiecznego i świadomego funkcjonowania dzieci i młodzieży w Sieci. Uczniowie szkoly wzięli udział w Szkolnym Konkursie "Działajmy razem!", w którym należało wykonać: plakat (klasy I-III), komiks (klasy IV-VI) oraz film (klasy VII-VIII). Na konkurs przesłano i złożono sześćdziesiąt siedem prac, więc co trzeci uczeń naszej szkoły wziął udział w konkursie. Organizatorzy konkursu, a zarazem komisja konkursowa w składzie: p. Elżbieta Mulak i p. Marzena Wróbel (nauczyciele informatyki), p. Joanna Mazurek (nauczyciel pedagog) i p. Jowita Mróz (nauczyciel bibliotekarz) wyłoniły zwycięzców oraz przyznały tytuły laureata i nagrody nastepującym uczniom:

Uroczyste wręczenie nagród miało miejsce 11.02.2022 r. Uczestniczyli w nim obecni uczniowie klas I-IV oraz poprzez relację na żywo z Facebook'a - uczniowie klas V-VIII. Laureaci konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody książkowe i gadżety ufundowane przez Fundację Orange. Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali nagrody pocieszenia - gadżety. Obecni uczniowie i nauczyciele mieli możiwość obejrzenia wszystkich nagrodzonych prac plastycznych i filmów. Gratulujemy laureatom konkursu!!!