PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY W NASZEJ SZKOLE

Zdjęcia

"Wiosna to czas, kiedy

wszystko budzi się do życia,

świat z dnia na dzień robi się kolorowy".

21 marca to kolejna wyjątkowa data w kalendarzu roku szkolnego. Dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz uczniowie klas I-III pożegnali zimę i przywitali wiosnę. Czekali na ten dzień z niecierpliwością, bo wiedzieli, że w tradycji szkoły Pierwszy Dzień Wiosny obchodzi się w niecodzienny sposób. Tego dnia każda klasa zaangażowała się w pełni, aby zaprezentować się jak najlepiej, przygotowywała wiosenne stroje i dekoracje. Na korytarzach od rana było kolorowo i wesoło.W ramach obchodów Pierwszego Dnia Wiosny odbył się konkurs na najpiękniejszy i najbardziej oryginalny strój wiosenny. Reprezentanci poszczególnych klas w takt muzyki prezentowali się w swoich kolorowych  strojach. Jury wyróżniło kilka ciekawych propozycji i wręczyło pamiątkowe dyplomy oraz nagrody. Wszyscy uczestnicy otrzymali gromkie brawa. Dzień pełen wrażeń dopełniła zamówiona pizza dla klas jako niecodzienny poczęstunek.