NAGRODZENI ARTYŚCI Z NASZEJ SZKOŁY

 

Zdjęcia

Prace plastyczne

Dwudziestego października w Muzeum Ziemi CheÅ‚mskiej im. Wiktora Ambroziewicza w CheÅ‚mie odbyÅ‚o siÄ™ uroczyste wrÄ™czenie nagród w Konkursie rysunkowym „Ciekawostki przyrodnicze Ziemi CheÅ‚mskiej i okolic”. Na konkurs wpÅ‚ynęło sto dwadzieÅ›cia sześć prac plastycznych. SpoÅ›ród nadesÅ‚anych prac konkursowych, komisja w skÅ‚adzie: Joanna Grochola - Kierownik Lubelskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli, OddziaÅ‚ w CheÅ‚mie, Justyna JÄ™druch - Kierownik ZespoÅ‚u Lubelskich Parków Krajobrazowych, OÅ›rodek Zamiejscowy CheÅ‚mie, Jakub Oleszczuk - NadleÅ›nictwo CheÅ‚m postanowiÅ‚a nagrodzić: II miejscem GabrielÄ™ Kruk z klasy VII i przyznać wyróżnienie Joannie HoÅ‚ysz z klasy VI naszej szkoÅ‚y. Z naszej szkoÅ‚y na konkurs przesÅ‚aliÅ›my piÄ™tnaÅ›cie prac plastycznych.

Uczniów do wziÄ™cia udziaÅ‚u w konkursie zachÄ™ciÅ‚a p. Jowita Mróz.