WYCIECZKA DO KAZIMIERZA 2018

Pod koniec roku szkolnego, 19 czerwca  2018r. 50 wychowanków z oddziału przedszkolnego i klas młodszych Szkoły Podstawowej w Strupinie Dużym było na wycieczce w Kazimierzu Dolnym. Pod opieką pań: Anny Kryńskiej, Marioli Trynieckiej, Barbary Werner i Marty Zapory pojechali oni zwiedzić to niezwykle piękne nadwiślańskie miasteczko w województwie lubelskim. Pierwszą atrakcją był rejs statkiem po Wiśle. Następnie po smacznym obiedzie wszyscy wyruszyliśmy podziwiać uroki miasta: kościół farny,  ruiny zamku, basztę, skąd można było podziwiać rozległy widok na Kazimierz Dolny i przełomowy odcinek doliny Wisły. Ostatnim punktem programu było zwiedzanie Rynku, zakup pamiątek i ochłodzenie się pysznymi lodami. Organizatorem wycieczki była pani Marta Zapora- wychowawczyni klasy II.