AKADEMIA Z OKAZJI DNIA EDUKACJI NARODOWEJ ORAZ ŚLUBOWANIE UCZNIÓW KLASY I

Zdjęcia

      W poniedziałek 14 października  2019 r. pierwszoklasiści ze  Szkoły Podstawowej im. Władysława Broniewskiego w Strupinie Dużym mieli niecodzienną uroczystość. Właśnie tego dnia oficjalnie dołączyli do grona uczniów. Na początku uczniowie klasy pierwszej zostali serdecznie powitani przez przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego i starszych kolegów. Część artystyczną dzieci rozpoczęły od recytacji wierszy wyrażających ich odczucia i radość z tego, że od 1 września zaczęły już naukę szkolną. Prezentując piosenki i wiersze pokazały, że znają już zasady życia szkolnego i wdrażają się do obowiązków ucznia. Następnie wszyscy złożyli uroczyste ślubowanie i zostali pasowani przez Panią Dyrektor Ewę Gruszę  na uczniów. Każdy pierwszoklasista otrzymał pamiątkowy dyplom i prezenty od koleżanek i kolegów z innych klas. Po części oficjalnej uczniowie wraz z rodzicami, rodzeństwem  i wychowawczynią przeszli do klasy na słodki poczęstunek, by w radosnym nastroju świętować tak ważne wydarzenie. Do grona uczniów dołączyli: Wojciech Bortnik, Blanka Golec, Maja Jones, Szymon Judczyc, Daniel Karaniewicz, Magdalena Knotowicz, Barbara Kruk, Wiktoria Kupczyńska, Lidia Lorenc, Lena Malczewska, Dominik Marszaluk, Magdalena Mazurek, Dawid Mitkiewicz, Anastazja Nafalska, Magdalena Nafalska, Nicole Nafalska, Maja Palczyńska, Milena Pieczykolan, Antoni Pietrzak, Piotr Romanek, Zuzanna Szewczuk, Patryk Tabuła, Kordian Tokarz, Jowita Wielgus i Kacper Wojtiuk.

     Ponadto w dniu 14 października 2019 r. w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej, podczas której pani Dyrektor Ewa Grusza wręczyła nauczycielom i pracownikom obsługi szkoły Nagrody Dyrektora. Z ogromną radością infromujemy, że na wniosek pani dyrektor Złotym Medalem za Długoletnią Służbę została odznaczona pani Anna Kryńska, a Nagrodę Wójta otrzymała pani Joanna Mazurek - pedagog szkolny.

     Nauczycielom i pracownikom obsługi składamy gratulacje i życzymy dalszych sukcesów.