ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE DLA NAUCZYCIELI

 

WESOŁYCH ŚWIĄT!

 

Szanowni Pa?stwo Nauczyciele, Wychowawcy, Rodzice

Z okazji zbliżajÄ…cych siÄ™ ÅšwiÄ…t Bożego Narodzenia pragnÄ™ PaÅ„stwu przekazać życzenia wszelkiej pomyÅ›lnoÅ›ci w realizacji prywatnych i zawodowych celów, by nadchodzÄ…ce dni up?ynęły w gronie najbliższych, bez codziennego poÅ›piechu, trosk i zmartwieÅ„, a nadchodzÄ…cy Nowy Rok 2021 niech przyniesie spokój i bezpieczeÅ„stwo oraz jak najwiÄ™cej dobrych wydarzeÅ„ w życiu każdego z nas.

 

                                                                Ewa Grusza – dyrektor

                                                                                        SzkoÅ‚y Podstawowej im. WÅ‚. Broniewskiego

                                                                                                         w Strupinie Dużym