WSPARCIE PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNE W OKRESIE FERII ZIMOWYCH DLA DZIECI I M?ODZIEŻY.

W zwiÄ…zku z pismem Ministerstwa Edukacji Narodowej o zapewnieniu wsparcia psychologiczno-pedagogicznego w okresie ferii zimowych informujemy, Å¼e Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w PÅ‚awanicach (obecnie jeszcze z siedzibÄ… w Dubience) oferuje dziaÅ‚ania w zakresie wsparcia dzieci i mÅ‚odzieży oraz ich rodziców/opiekunów prawnych. Istnieje możliwość skorzystania z indywidualnych konsultacji, porad telefonicznych oraz na terenie poradni z psychologiem, pedagogiem i logopedÄ…. Rodzic/opiekun prawny powinien wczeÅ›niej telefonicznie ustalić termin wizyty. JednoczeÅ›nie poradnia niezmiennie realizuje dotychczasowe dziaÅ‚ania w trybie stacjonarnym, w tym m.in. diagnozowanie dzieci i mÅ‚odzieży oraz terapiÄ™.  (link).

Każdy potrzebujÄ…cy pomocy czy wsparcia może osobiÅ›cie na terenie poradni, telefonicznie 82-5668088 lub mailowo Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , zgÅ‚osić siÄ™ do naszej placówki okresie od 4.01.2021 do 15.01.2021 roku w godzinach od 8ºº do 16ºº, aby skorzystać z konsultacji i porad naszych specjalistów.

Zapraszamy również do lektury artykuÅ‚ów zamieszczonych na naszej stronie internetowej.

Prosimy o przekazanie powyższej informacji nauczycielom, rodzicom i uczniom.

Z wyrazami szacunku

Beata Adamczyk

Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej