WSPARCIE PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNE W OKRESIE FERII ZIMOWYCH DLA DZIECI I M?ODZIEŻY.

W związku z pismem Ministerstwa Edukacji Narodowej o zapewnieniu wsparcia psychologiczno-pedagogicznego w okresie ferii zimowych informujemy, że Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Pławanicach (obecnie jeszcze z siedzibą w Dubience) oferuje działania w zakresie wsparcia dzieci i młodzieży oraz ich rodziców/opiekunów prawnych. Istnieje możliwość skorzystania z indywidualnych konsultacji, porad telefonicznych oraz na terenie poradni z psychologiem, pedagogiem i logopedą. Rodzic/opiekun prawny powinien wcześniej telefonicznie ustalić termin wizyty. Jednocześnie poradnia niezmiennie realizuje dotychczasowe działania w trybie stacjonarnym, w tym m.in. diagnozowanie dzieci i młodzieży oraz terapię.  (link).

Każdy potrzebujący pomocy czy wsparcia może osobiście na terenie poradni, telefonicznie 82-5668088 lub mailowo Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , zgłosić się do naszej placówki okresie od 4.01.2021 do 15.01.2021 roku w godzinach od 8ºº do 16ºº, aby skorzystać z konsultacji i porad naszych specjalistów.

Zapraszamy również do lektury artykułów zamieszczonych na naszej stronie internetowej.

Prosimy o przekazanie powyższej informacji nauczycielom, rodzicom i uczniom.

Z wyrazami szacunku

Beata Adamczyk

Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej