Konkurs EKOchoinka

 

Szanowni Państwo,

chcemy podarować Waszym uczniom nagrody edukacyjne. W przedÅ›wiÄ…tecznym czasie zapraszamy dzieci do udziaÅ‚u w konkursie EKOchoinka, który w tym roku kierujemy do indywidualnych uczestników - każdego dziecka uczÄ™szczajÄ…cego do szkoÅ‚y podstawowej lub przedszkola.

Wystarczy podzielić się informacją z rodzicami i dać szansę dzieciom na wykazanie się kreatywnością.

Zadanie jest bardzo Å‚atwe - wystarczy wykonać drzewko z wykorzystaniem odpadów oraz przesÅ‚ać zdjÄ™cia pracy wraz z formularzem zgÅ‚oszeniowym na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , w tytule wiadomoÅ›ci wpisujÄ…c EKOCHOINKA. W tym roku formularz zgÅ‚oszeniowy powinien wypeÅ‚nić rodzic lub przedstawiciel ustawowy uczestnika.

CzekajÄ… atrakcyjne nagrody!

Zgłoszenia należy przesłać do 17 grudnia 2020 r.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej: www

Z wyrazami szacunku,

Odwied? witryn?  

 

Eko Cykl Organizacja Odzysku Opakowań S.A.

ul. Krzywoustego 82-86, 51-166 Wrocław

Adres korespondencyjny: ul. Modlińska 129, 03-186 Warszawa

www.ekocykl.org

NIP: 895-177-92-11 REGON 932832615

Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS nr 0000135250

KapitaÅ‚ zakÅ‚adowy: 2 500 000 z?